okres Blansko - oficiální stránky obce

Tříkrálová sbírka 2021

Už 21. rokem přináší koledníci Charity Blansko požehnání vašich domovů při tříkrálovém koledování. Protiepidemický systém – PES však v 5. stupni nedovoluje klasické koledování. Proto Tři králové k vám budou přicházet online prostřednictvím webových stránek Charity Blansko www.blansko.charita.cz a Facebooku charitablansko, kde vedle aktuálních informací o sbírce najdete videa, soutěž pro koledníky nebo pozdravy od známých osobností. A také informace o tom, jak můžete Tříkrálovou sbírku podpořit online.

V naší obci bude také umístěna pokladnička, a to na obecním úřadě a v prodejně COOP Jednota.

U pokladničky si můžete vyzvednout požehnanou křídu, abyste si na dveře mohli napsat tradiční tříkrálové požehnání vašeho domova.

Charita Blansko děkujeme za vaši podporu, díky vám může tradice tříkrálového koledování pokračovat.

V pokladničkách se v naší obci vybralo 6 135,- Kč. Děkujeme všem, kteří přispěli.

 

DARUJTE ONLINE


Zveřejněno: Středa, 3. února 2021 (zobrazeno: 848x)