okres Blansko - oficiální stránky obce

Přehled drážních výluk: 262 - Skalice nad Svitavou - Velké Opatovice (a zpět) 

Velké Opatovice - Boskovice 

!!! prodloužení výluky !!!

Datum konání: do 3. 9. 2018, 18:50 hod.

Vážení cestující, provozovatel dráhy SŽDC, s.o. informuje, že z důvodu prodloužení délky opravných prací bude výluka v úseku Velké Opatovice - Boskovice pokračovat až do 3. 9. 2018, 18:50 hod. Dopravce České dráhy, a.s. proto musí přistoupit k následujícím opatřením:

Po dobu výluky budou všechny vlaky ve vyloučeném úseku nahrazeny náhradní autobusovou dopravou.

V ŽST Skalice nad Svitavou je v pracovní dny mimořádný přestup u vlaku Os 14705.

V ŽST Rájec-Jestřebí jsou v pracovní dny mimořádně vlaky Os 14705/Os 4005 bez přestupu (souprava od vlaku Os 14705 pokračuje z ŽST Rájec-Jestřebí jako vlak Os 4005 ve směru Brno).

Tato výluka bezprostředně navazuje na výluku v úseku Velké Opatovice - Skalice nad Svitavou, která se koná dne 30. 8. 2018, od 8:30 do 18:50 hod.

Nahrazení náhradní autobusovou dopravou

Přeprava jízdních kol není v autobusech náhradní dopravy zajištěna.

Vlaky mohou navýšit zpoždění o 0 až 5 minut.

Umístění zastávek náhradní autobusové dopravy: Velké Opatovice - u nádražní budovy | Cetkovice - u nádraží na zastávce autobusů IDS JMK "Cetkovice, žel. st." | Šebetov - na zastávce autobusů IDS JMK "Šebetov" | Knínice u Boskovic – u nádraží na zastávce autobusů IDS JMK "Knínice, U Nádraží" | Boskovice - na silnici pod nádražní budovou


Velké Opatovice - Skalice nad Svitavou

Datum konání: 30. 8. 2018, od 8:30 do 18:50 hod.

Vážení cestující, provozovatel dráhy SŽDC, s.o. informuje, že ve výše uvedeném termínu proběhne v úseku Velké Opatovice - Skalice nad Svitavou na trati 262 - Skalice nad Svitavou - Velké Opatovice (a zpět) výluka. Dopravce České dráhy, a.s. proto musí přistoupit k následujícím opatřením: 
Po dobu výluky budou všechny vlaky ve vyloučeném úseku nahrazeny náhradní autobusovou dopravou.  
 
V ŽST Rájec-Jestřebí jsou v pracovní dny mimořádně vlaky Os 14705/Os 4005 bez přestupu (souprava od vlaku Os 14705 pokračuje z ŽST Rájec-Jestřebí jako vlak Os 4005 ve směru Brno). 
 
 Nahrazení náhradní autobusovou dopravou 
Přeprava jízdních kol není v autobusech náhradní dopravy zajištěna. 
Vlaky mohou navýšit zpoždění o 0 až 5 minut. 
Umístění zastávek náhradní autobusové dopravy: 
Velké Opatovice - u nádražní budovy | Cetkovice - u nádraží na zastávce autobusů IDS JMK "Cetkovice, žel. st." | Šebetov - na zastávce autobusů IDS JMK "Šebetov" | Knínice u Boskovic – u nádraží na zastávce autobusů IDS JMK "Knínice, U Nádraží" | Boskovice - na silnici pod nádražní budovou| Skalice nad Svitavou - u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Skalice nad 
Svitavou, žel. st."

 

U vlaků dotčených výlukou může dojít k omezení poskytovaných služeb. Bližší informace o omezení služeb najdete na webových stránkách www.cd.cz, v mobilní aplikaci Můj vlak nebo na Kontaktním centru (e-mail - info@cd.cz, tel. 221 111 122)

 

ČD České dráhy
národní dopravce


Úterý, 28. srpna 2018 (135x)